Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują się do udostępnienia materiałów do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015.  Nasza szkoła zamierza przystąpić do próbnego egzaminu maturalnego. Próbny egzamin maturalny odbędzie się od 2 do 8 kwietnia br. Propozycja próbnego egzaminu maturalnego to element wspólnych działań CKE i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby w czasie zawieszenia zajęć w szkołach, wesprzeć uczniów i ich rodziców.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, pliki z danymi do zadań z informatyki oraz zapisy nutowe i fragmenty muzyczne do zadań z historii muzyki, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w poniższych terminach.

Arkusze zamieszczone na stronie internetowej ok. godz. 9:00

Arkusze zamieszczone na stronie internetowej ok. godz. 14:00

2 kwietnia (czwartek)

język polski (PP)

·        język polski (PR)

·        fizyka (PR)

3 kwietnia (piątek)

matematyka (PP)

·        matematyka (PR)

·        filozofia (PR)

·        język łaciński (PR)

·        historia sztuki (PR)

·        historia muzyki (PR)

6 kwietnia (poniedziałek)

języki obce nowożytne (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski) (PP)

języki obce nowożytne (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski) (PR)

7 kwietnia (wtorek)

·        biologia (PR)

·        wos (PR)

·        geografia (PR)

·        informatyka (PR)

(środa)

·        chemia (PR)

·        język litewski (PP)

·        język białoruski (PP)

·        język ukraiński (PP)

·        historia (PR)

·        język litewski (PR)

·        język białoruski (PR)

·        język ukraiński (PR)

Terminy próbnego egzaminu maturalnego

Więcej informacji przekaże uczniom i rodzicom wychowawca, wysyłając wiadomość przez e-dziennik.