Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

22 stycznia 2020 r. w SP nr 17 w Kaliszu odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Zimowej. Celami konkursu było: rozwijanie talentów i wrażliwości muzycznej, propagowanie piosenek o tematyce zimowej oraz integracja uczniów z różnych szkół. Soliści wystąpili w trzech kategoriach wiekowych szkół podstawowych: klasy I, klasy II i klasy III. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Lena Grajek z kl. II B i Zofia Petlińska z kl. III B. Jako kryteria oceny jury przyjęło czystość i poprawność wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. W każdej z kategorii zostało przyznane jedno wyróżnienie. Uczennica kl. II B Lena Grajek otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki „Zaśnieżone miasta”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów wokalnych.

Karina Kłysz