Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Nr 9
w Kaliszu w roku szkolnym 2023/2024
Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina | Miejsce |
Adamczak Justyna | poniedziałek |
15.00-16.00 |
świetlica |
Balcerzyk Anna | czwartek | 12.40-13.40 | pokój nauczycielski |
Berwald Tomasz | piątek | 12.25-13.25 | sala gimnastyczna |
Bochen Bożena | czwartek | 16.00-17.00 | biblioteka |
Chojak Patrycja | środa | 7.30-8.30 | świetlica |
Cicha Aleksandra | poniedziałek | 15.00-16.00 | świetlica |
Czaplicka Joanna | wtorek | 16.05-17.05 | B18 |
Dmitrzak Katarzyna | wtorek - tygodnie parzyste | 7.50-8.50 | pokój nauczycielski |
Dominiak Joanna | piątek | 12.40-13.25 | B9 |
Duma-Lalek Anna | piątek | 7.45-8.45 | sala gimnastyczna |
Dworczyński Artur | wtorek | 12.25-13.25 | sala gimnastyczna |
Gilak Agnieszka | środa | 15.15-16.15 | pokój nauczycielski |
Gorgolewska Katarzyna | poniedziałek | 7.00-8.00 | B15 |
Góral-Stanek Magdalena | wtorek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
Graczyk Violetta | wtorek | 13.30-14.30 | sala gimnastyczna |
Gruszka-Miklas Sylwia | wtorek | 13.40-14.25 | pokój nauczycielski |
Gwiazda Dariusz | środa | 12.25-13.25 | pokój nauczycielski |
Hille Marta | poniedziałek | 16.05-17.05 | B17 |
Janczewski Maciej | wtorek | 13.30-14.30 | gabinet wicedyrektora |
Janiak-Szczygiecka Małgorzata | poniedziałek | 13.00-14.00 | gabinet pedagogów |
Jarońska Sylwia | środa | 6.45-7.45 | pokój nauczycielski |
Jarzębski Jakub | środa | 14.30-15.30 | sala gimnastyczna |
Joachimiak Sylwia | czwartek | 13.25-14.25 | pokój pedagoga |
Justyńska Aneta | środa | 12.30-13.30 | pokój nauczycielski |
Kalek Grzegorz | środa | 14.15-15.15 | sala gimnastyczna |
Kasprzak Bernadeta | wtorek | 12.30-13.30 | pokój nauczycielski |
Kirijczuk Elżbieta | czwartek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
Kłysz Karina | środa | 13.40-14.40 | B208 |
Komorowska Ewa | wtorek | 13.40-14.40 | sala gimnastyczna |
Ks. Karpowicz Karol | czwartek | 9.40-10.40 | pokój nauczycielski |
Krzyżanowski Kamil | piątek | 12.25-13.25 | pokój nauczycielski |
Kubis Tomasz | poniedziałek | 15.00-16.00 | B101 |
Kupajska Maria | wtorek- tygodnie parzyste | 13.00-14.00 | pokój pedagoga |
Lalek Wojciech | piątek | 14.30-15.30 | sala gimnastyczna |
Lisewska Sylwia | wtorek | 8.00-8.55 | pokój WF |
Łazarek Oliwia | czwartek | 8.00-9.00 | |
Maciejewska Małgorzata | piątek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Magdzińska Anna | wtorek | 7.45-8.45 | świetlica |
Matczak Joanna | piątek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Michalczyk Przemysław | środa | 12.25-13.25 | pokój WF |
Miłek Łukasz | poniedziałek | 11:45-12.45 | pokój WF |
Miśków Katarzyna | piątek | 8.45-9.45 | pokój nauczycielski |
Musiał Klaudia | poniedziałek | 7.00-8.00 | B17 |
Nowak Agnieszka | poniedziałek | 7.50-8.50 | pokój nauczycielski |
Nowak Jan | piątek | 11.25-12.25 | pokój nauczycielski |
Nowak Sylwia | środa | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Nurski Krystian | poniedziałek | 15.20-16.20 | pokój nauczycielski |
Obajtek Kinga | środa | 16.30-17.30 | gabinet psychologa |
Ojrzanowska-Pietrzak Małgorzata | wtorek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
Olszewska-Śniegula Barbara | piątek | 12.30-13.30 | pokój nauczycielski |
Owczynnikowa Olga | piątek | 12.25-13.25 | sala gimnastyczna |
Pielas Anna | piątek | 7.00-8.00 | B16 |
Pieniążek Łukasz | czwartek | 13.30-14.30 | gabinet wicedyrektora |
Pietrusiak Marta | wtorek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Pietrzak Marta | poniedziałek | 12.40-13.25 | pokój nauczycielski |
Pingot Teresa | czwartek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Polińska Monika | wtorek | 15.00-16.00 | biblioteka |
Prus Żaneta | czwartek | 7.00-8.00 | pokój nauczycielski |
Przepiórka Irena | środa | 14.30-15.30 | pokój nauczycielski |
Przybylski Daniel | środa | 14.30-15.30 | sala gimnastyczna |
Sadowska Aleksandra | poniedziałek | 14.25-15.25 | pokój nauczycielski |
Sidorowicz Agnieszka | piątek | 14.30-15.30 | pokój nauczycielski |
Siwiak Marta | środa | 12.25-13.25 | pokój nauczycielski |
Skowrońska Anna | wtorek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Sowa Natalia | czwartek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
Stadnicka-Haba Danuta | środa | 9.35-10.35 | pokój nauczycielski |
Strójwąs Edyta | poniedziałek | 12.40-13.40 | pokój WF |
Szalkiewicz Grażyna | czwartek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
Szymańska Małgorzata | piątek | 7.50-8.50 | pokój nauczycielski |
Szymczak Elżbieta | wtorek | 12.25-13.25 | pokój nauczycielski |
Szymczak Ewa | wtorek | 13.30-14.30 | gabinet dyrektora |
Szyszkiewicz Agnieszka | czwartek | 13.25-14.25 | pokój nauczycielski |
Świerk Eliza | środa | 12.40-13.40 | pokój nauczycielski |
Tomaszewski Patryk | wtorek | 16.05-16.50 | sala gimnastyczna |
Walęcka Marita | środa | 14.25-15.25 | B 117 |
Wawrzyniak Adrian | poniedziałek | 14.30-15.30 | świetlica |
Wawrzyniak Aneta | czwartek | 15.20-16.20 | pokój nauczycielski |
Wegner Jacek | poniedziałek | 7.45-8.45 | B206 |
Weirauch Beata | wtorek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Wietrzych Beata | wtorek | 12.40-13.40 | pokój nauczycielski |
Witczak Wojciech | wtorek | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |
Załecka Martyna | poniedziałek | 16.30-17.30 | świetlica |
Zdziubany Anna | środa | 7.45-8.45 | pokój nauczycielski |