[15.12] Co roku 6 grudnia w Mikołajki- nasi wolontariusze wraz z Moniką Polińską odwiedzają świetlicę socjoterapeutyczną Karan w Kaliszu. W tym roku pandemia nie pozwoliła na wspólne świętowanie Mikołajek- nie było zabaw, wspólnie śpiewanych kolęd, quizów, zagadek i rozdawania prezentów. Paczki z książkami, grami planszowymi oraz słodyczami zostały przekazane kierownikowi świetlicy-pani Donacie. Wiemy że wszystkie paczki zostały przyjęte przez dzieci z dużym entuzjazmem i  radością- o czym informujemy wszystkich darczyńców.

Bardzo gorąco dziękujemy za pomoc i wsparcie akcji- bez WAS drodzy rodzice i uczniowie nie byłoby tyle radości i uśmiechu wśród najbardziej potrzebujących maluchów! DZIĘKUJEMY!!!