[14.12] Jak co roku wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 9 w Kaliszu wraz z Moniką Polińską, nie zapomnieli o najmłodszych pacjentach oddziału pediatrii, gastroenterologii i chirurgii dziecięcej w ten świąteczny mikołajkowy czas. Wolontariusze przekazali gry planszowe, książki oraz paczki ze słodyczami, kawą i herbatą dla lekarzy i rodziców- opiekunów najmłodszych pacjentów w/w oddziałów. Czas pandemii spowodował, że przekazanie prezentów odbyło się w sekretariacie dyrektora szpitala. Pomimo braku możliwości bezpośredniego kontaktu z pacjentami oddziałów, w świąteczny nastrój wprowadziły nas uczennice Zespołu Szkół Nr 9 w Kaliszu, które przepięknie zaśpiewały kolędy przy choince.

Krótkie spotkanie 6 grudnia przebiegło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

Wszystkim rodzicom oraz uczniom, którzy wsparli tą akcję BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY w imieniu swoim i małych pacjentów. Gdyby nie WY i wsparcie w postaci prezentów i WIELKIEGO SERCA, cała uroczystość mikołajkowa nawet tak symboliczna i krótka- nie odbyłaby się!  Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i pamiętajmy, aby wejść w ten świąteczny czas z sercem na dłoni, ponieważ DOBRO WRACA!